چاپ پلات و لمینت-چاپ دیجیتال و افست-حکاکی لیزر تهران-هدایای تبلیغاتی

استند نمایش محصول

استند نمایش محصول : یکی از مهمترین ابزارهای توسعه فروش می باشد. در شلف ها و قفسه های فروشگاه های کوچک بزرگ که حجم زیادی از محصولات مختلف در آن ارائه می گردد شاخص کردن یک محصول مهمترین ابزار جلب توجه مشتری می باشد. همچنین طراحی و ساخت ابزاری که با شکل فروشگاه های مختلف سازگار بوده و با اشغال کمترین فضای ممکن و یا با حد اکثر جذابیت و ویژگی بتواند محصول را در دسترس مشتری قرار دهد در توسعه فروش بسیار موثر می باشد. لذا با تنوع بسیار زیادی بسته به اهداف استند نمایش محصول ما نیز سفارش های بسیار متنوعی داریم که میتوان آنها در چند دسته قرار داد:

1 - استند هایی که توسط متخصصان و مشاوران مشتریان کیاچاپ طراحی شده اند و ما آنها را سفارش گرفته و پس از شفاف سازی جزئیات و کیفیت مورد نظر مشتری ( نمونه سازی) آن ها در تیراژ مورد نظر مشتری تولید می نمائیم
2 - استند هایی که الگوی آنها برای کشورها یا موارد دیگر طراحی شده اند و لازم است که روشهای ساخت آنها بومی شده و یا اصلاحات لازم برای موثر بودن عملکردشان صورت پذیرد. در این صورت نقشه های بسیار دقیق بر اساس اصلاحات لازم در طرح اولیه و با رعایت قوانین ارائه برند محصول تهیه شده و پس از تایید نمونه سازی و پس از تایید نمونه تولید انیوه می گردند.
3 - استند هایی با تیراژ زیاد که از ابتدا و بدون وجود طرح اولیه به کیاچاپ سفارش داده می شوند. تیم طراحی بر اساس شکل و نحوه نمایش محصول و محلی که قرار خواهد گرفت استند را طراحی کرده و همزمان موضوع برندینگ محصول را در اجزائ استند پیش بینی خواهد کرد.
4 - استند هایی که بصورت تکی یا برای موارد بسیار خاص سفارش داده می شوند .

فروشگاه داخل فروشگاه اصطلاحی است که برای آن معادل فارسی تعریف نشده است. با توجه به شرایط بازار و شکل خرده فروشی در کشور مان اغلب فروشگاه ها همزمان یک محصول را از چند برند عرضه می نمایند و یا برای جور بودن جنس تنوع محصول خود را چند برند تامین می نمایند. از سوی دیگر سوپر مارکت های بزرگ برای تامین سلایق مختلف همواره چندین برند را در کنار هم ارائه می نمایند .
لذا امروزه طراحی و ساخت استند نمایشی که بتواند همزمان تعداد زیادی محصول از یک برند را نمایش دهد یکی از روشهای بسیار با اهمیت برای برندینگ محصول و جلب توجه مخاطب می باشد. شرکت های تولید کننده با استفاده از این روش نحوه ارائه محصولات خود را بر اساس استاندارد برندشان و در یک نقطه متمرکز می نمایند
.

خدمات چاپ دیجیتال و افست ، چاپ پلات لمینت،چاپ فلت بد،چاپ پاوربانک و هدایای تبلیغاتی

گروه کیاچاپ اجرا کننده محصولات خاص و خلاقانه در زمینه کارهای چاپی می باشد ،کیا چاپ با استفاده از فناوری روز دنیا و با در اختیار داشتن دستگاه های صنعتی چاپ امکان ارائه خدمات چاپ دیجیتال و افست ، چاپ پلات و لمینت با قیمت رقابتی توانسته تیمی خلاق در زمینه کار های چاپی خاص و خلاقانه داشته باشد.این گروه با در نظر گرفتن خواسته های مشتری کار را شروع کرده و با استفاده از رنگ های خاص ، متریال های خاص ایده آفرینی می نماید و تمام تلاش کیاچاپ بر این است که کاری خاص و خلاقانه به مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

شایان ذکر می باشد علاوه بر موارد فوق که در بالا آمده تیم کیا چاپ دارنده دستگاه های چاپ فلت بد با جوهر مخصوص UV برای تمامی سطوح مسطح  و حکاکی لیزر با تکنولوژی فایبر و با دقت میکرومتری بر روی انواع متریال همچون آینه ، چوب ، طلا ، چرم ، پلاستیک ، فوم ، و تمامی فلزات را دارا می باشد.

درادامه بخشی دیگر از فعالیت های ما خدمت شما عزیزان معرفی میگردد: با توجه به نیاز مشتریان گرامی بر این مهم رسیدیم که مجموعه ای کامل از هدایای تبلیغاتی برای رفع نیاز شما و معرفی برند ( برندینگ ) در نظر گرفته شده است و شما میتوانید با دریافت فایل کاتالوگ دیجیتال محصولات و قیمت های نهایی را داشته باشید.

 

قابل بیان می باشد گروه تبلیغات کیا چاپ در زمینه فروش و اجرای چاپ سازه های نمایشگاهی فعالیت داشته و محصولاتی چون استند ، رول آپ ، کانتر ، پاپ آپ و غیره را ارئه می دهد برای اطلاعات بیشتر در این زمینه شما میتوانید از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و یا مراجعه حضوری کسب نمائید.

 همچنین امروزه علاوه بر تبلیغات هدفمند که به آن اشاره گردید ، دیده شدن در فضای اینترنتی نیز فرصتی ایجاد می نماید که یک برند به بازار جدیدی معرفی گردد ، که امکان جزب مشتریان بلقوه با هزینه بسیار کمتر از سایر روش های تبلیغاتی و بازده در حدود 80 درصدی که به جرات می توان گفت مختص به این سیستم می باشد را داراست . لازمه این مهم داشتن یک وب سایت حرفه ای می باشد که خود یکی از عوامل افزایش تعداد مشتریان سایت می باشد و دیگری بودن سایت مورد نظر در صفحه اول گوگل است ، این امکان از طریق یک پروژه برایسئو سایت که طی آن سایت مورد نظر مشتری در کلمه های کلیدی هدف به صفحه اصلی گوگل رسیده و طیف قابل توجهی از مشتریان واقعی را به سایت ما سرازیر می نماید ، علاوه بر موارد یاد شده سئو و بهینه سازی سایت باعث دیده شدن یک برند ( برندینگ ) در محیط اینترنت می شود که در جای خود دارای اهمیت بسیاری است .