چاپ پلات و لمینت-چاپ دیجیتال و افست-حکاکی لیزر تهران-هدایای تبلیغاتی

چاپ فلت بد uv-خدمات چاپ فلت بد-قیمت چاپ فلت بد-چاپ فلت بد

به صفحه چاپ دیجیتال فلت بد کیا چاپ خوش آمدید

چاپ فلت بد را می توان از متولدین جدید تکنولوژی صنعت چاپ دانست که همچنین در سنین اولیه خود به سر می برد با توجه به اینکه شاخه جدیدی از صنعت چاپ می باشد ، چاپ فلت بد با رشد بسیار خوبی مواجه است و روز به روز در حال پیش رفت می باشد.از ویژه گیهای چاپ فلت بد که بسیار مهم است و چاپ فلت بد را نسبت به هم خانواده های خود متمایز کرده می توان به این اشاره کرد که بر روی تمامی اجسام مسطح با مته ریال های مختلف می توان چاپ داشت ، این نوع چاپ که فلت بد نام دارد امروزه در صنایع مختلفی از جمله صنایع تبلیغات بسیار کارامد می باشد.

 

تمامی چاپ ها بر روی اجسام دارای گارانتی چاپ می باشد و در مقابل نور ، رطوبت و ... مقاوم است و ما تمامی چاپ ها را ضمانت کرده و در صورتی که در شرایط نرمال در چاپ مشکلی به وجود آید بدون هیچ گونه دریافت هزینه مجددا کار را چاپ می نمائیم. ما ماندگاری چاپ را بیش از سه سال ضمانت میکنیم.

کیا چاپ فروشنده انواع فلش کارت های تبلیغاتی با چیپ اصل و به همراه کیف چرمی با گارانتی به مشتریان عرضه می نماید. توجه داشته باشید فلش کارت به همراه چاپ و کیف تک لت چرمی با قیمت باورنکردنی ارائه می دهد

این نوع چاپ در دو دسته چاپ اکوسالونت و uv قرار می گیرد ، در چاپ فلت بد با استفاده از جوهر های uv می توان کیفیت آن را چندین برابر کرد و در مقابل نور ، رطوبت و ساییدگی مقاوم تر نمود.قابل ذکر می باشد استفاده از جوهر uv در چاپ فلت بد همانطور که کیفیت و مقاومت افزایش می یابد هزینه خدمات چاپ نیز بالا می رود.

چاپ فلت بد از تکنولوژی جوهر افشان استفاده می کند و در خانواده چاپ دیجیتال قرار دارد.این مجموعه اعلام می دارد دستگاه چاپ فلت بد را داراست و در کمترین زمان با کیفیت و قیمت مناسب آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

استفاده از چاپ فلت بد بر روی جاسوئچی ، سر رسید ، شیشه ، چوب ، ام دی اف ، فلش کارت ، فلش مموری و دیگر اجسام مسطح امکان پذیر می باشد ، در چاپ دیجیتال فلت بد شما هیچگونه محدودیت رنگی نخواهید داشت.کیا چاپ مجهز به چاپ فلت بد uv  بوده و ما آماده دریافت سفارشات شما عزیزان از طریق ایمیل ، تلفن و حضوری هستیم.

در چاپ فلت بد با توجه به تکنولوژی به کار گرفته شده در این نوع چاپ ما قادر خواهیم بود بر روی تمامی اجسام مسطح در سایز های مختلف و نهایت ارتفاع 15 سانتیمتر فرآیند چاپ را انجام دهیم.در اینجا ما به شما مواردی چند از اجسام مختلف که می توان بر روی آن چاپ انجام داد را خدمت شما عزیزان معرفی میکنیم

مواردی از قبیل : چاپ فلش کارت مموری ، هدایای تبلیغاتی ، سررسید،دفترچه یادداشت،پاور بانک ، جا سوئیچی،شیشه،انواع پلکسی ، تندیس ، مولتی ، قاب موبایل ، لوح تقدیر ، سنگ ، بج سینه ، کیف پول ، فلزات ، کامپوزیت ، خودکار ، کاشی و ...

امروزه چاپ فلش کارت بسیار مرسوم شده است و جای خاصی در هدایای تبلیغاتی به خود اختصاص داده است.یکی از دلایل که فلش کارت مموری را به این جایگاه رسانده فضای تبلیغاتی  مناسب که در دو طرف خود دارد و دیگری ماندگاری بسیار بالای آن است و این امر باعث شده که فلش کارت جایگاه ویژه ای در هدایای تبلیغاتی پیدا کند.

در گروه تبلیغاتی کیاچاپ شما میتوانید در زمینه خدمات چاپ فلت بد به صورت حضوری یا غیر حضوری نمونه گیری سفارش خود را قبل از چاپ انجام دهید و نوع کیفیت چاپ فلت بد را از نزدیک مشاهده کنید و در روند چاپ قرار بگیرید.این مجموعه چاپ خود را گارانتی کرده و از لحاظ چاپی هرگونه مشکلی را پذیرا بوده و بدون دریافت هزینه مجدد کار شما چاپ خواهد شد.کیا چاپ دارای بروز ترین دستگاه های چاپ فلت بد می باشد.با توان بالای چاپ فلت شما میتوانید روزانه رقم قابل توجه ای از کار نهایی خود را با بهترین کیفیت چاپ دریافت نمایید.

چاپ فلت بد بر روی قطعات صنعتی

از دیگر خدمات تکنولوژی چاپ فلت بد میتوان به چاپ سخت بر روی انواع قطعات صنعتی اشاره کرد.شما میتوانید با استفاده از خدمات چاپ فلت بد که کیاچاپ این نوع خدمات را ارئه می کند بر روی انواع قطعات فلزی صنعتی با کیفیت و ماندگاری بسیار بالا داشته باشید که این مجموعه چاپ خود را گارانتی می کند.این نوع چاپ از کیفیت بسیار بالا با دوام طولانی در برابر رطوبت ، نور خورشید و دیگر شرایط جوی و حتی شستشو مقاوم بوده و با خیالی را حت میتوانید بر روی انواع قطعات صنعتی با متریال های مختلف چاپی بسیار با کیفیت داشته باشید همجون تصویری که در بالا مشاهده میکنید چاپ بسیار تمیز بر روی قطعه فلزی رنگ شده که رنگ قطعه کوره ای بوده است. ما این امکان را داریم چاپ فلت بد با رنگ سفید بر روی انواع قطعات صنعتی تیره داشته باشیم.

در ادامه شما میتوانید با خدمات دیگر که توسط چاپ فلت بد انجام میشه آشنا شوید و یکی از این خدمات چاپ پاور بانک بوده با تکنولوژی فلت بد که رنگ ها از نوع uv است و در برابر سایش،رطوبت،گرما و نور خورشید مقاوم می باشد و میتوانید بر روی انواع پاور بانک چاپ داشته باشید یکی دیگر از توانایی ها در چاپ فلت بد این بوده که شما میتوانید رنگ سفید داشته باشید و از رنگ سفید بر روی سطح های تیره از آن استفاده کنید و رنگ سفید برای چاپ روی پاور بانک هم استفاده کنید. شما میتوانید با مراجعه به قسمت هدایا و چاپ روی پاور بانک چندی از نمونه ها را مشاهده کنید البته در ادامه عکس چاپ پاور بانک را مشاهده خواهید کرد که از تکنولوژی فلت بد برای چاپ بر روی پاور استفاده شده است.

چاپ فلت بد بر روی انواع جعبه های فلزی

شما با استفاده از تکنولوژی چاپ فلت بد یو وی می توانید بر روی انواع جعبه فلزی یا غیر فلزی چاپ بسیار با کیفیت،بدون محدودیت رنگ و با ماندگاری بالا داشته باشید.چاپ فلت بد بر روی فلز یکی دیگر از خدمات مجموعه کیاچاپ بوده و در این راستا بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم.چاپ روی جعبه فلزی تا ارتفاع 11 سانت و در ابعاد 60 در 90 در این مجموعه امکان پذیر میباشد.شما با استفاده از خدمات چاپ فلت بد میتوانید در کمترین زمان بهترین چاپ با طیف وسیع رنگ بر روی کار خود داشته باشید و با بهره گرفتنن از این نوع چاپ میتوانید نسبت به دیگران محصولات خود را متمایز کنید و نسبت به رقبا پیشی بگیرید.چاپ روی فلز باعث زیبایی دو چندان کار شما خواهد شد این مجموعه میتواند قبل از چاپ نهایی، نمونه چاپ بر روی محصول شما را بدون کوچکترین آسیب به محصول ارائه دهد و پس از تایید نهایی وارد لاین چاپ شده و با همان دقت و کیفیت نمونه کار شما را تا آخرین سفارش شما یک دست چاپ کند بله این امکان توسط تکنولوژی چاپ فلت بد بر روی انواع جعبه های فلزی و غیر فلزی امکان پذیر است.کیفیت همواره با قیمت مناسب به شما عزیزان ارئه خواهد شد و مجموعه کیاچاپ آماده عقد قرارداد با تمامی ارگان ها، کارخانه ها و شرکت ها می باشد.

چاپ بر روی انواع قطعات توسط تکنولوژی چاپ فلت بد یو وی

یکی دیگر از خدمات چاپ فلت بد، چاپ بر روی انواع جنس پلاستیک،کریستال،پی وی سی و غیره می باشد که در صنایع مختلف به کار می رود یکی از این صنایع، صنعت ساخت اسباب بازی بوده و توسط تکنولوژی چاپ فلت بد این امکان وجود دارد شما بر روی انواع قطعات مسطح چاپ بسیار با کیفیت و ماندگار داشته باشید قابل ذکر است در تکنولوژی چاپ فلت بد شما محدودیت رنگ نخواهید داشت و هر نوع طیف رنگی که مد نظر شما است را میتوانیم با استفاده از چاپ فلت بد بر روی قطعات چاپ نماییم.ما این امکان را داریم تا ارتفاع 11 سانت و تا ابعاد 60 در 90 بر روی قطعات چاپ را انجام دهیم.لازم به ذکر است چاپ فلت بد این مجموعه امکان چاپ سفید به صورت هم زمان با چاپ رنگی را دارا بوده و بر روی جنس های تیره هم میتوانیم چاپی با کیفیت بسیار بالا داشته باشید.

باید توجه داشت در قطعاتی که از مواد پتروشیمی په په استفاده شده باشد به هیچ عنوان نمیتوان چاپی داشته باشید، حتی با چاپ فلت بد یو وی به همراه پرایمر.

یکی دیگر ازخدمات چاپ فلت بد چاپ بر روی انواع هدایای تبلیغاتی بوده که شما با استفاده از تکنولوژی چاپ فلت بد میتوانید بر روی هرگونه هدایای تبلیغاتی که امکان چاپ داشته باشد چاپی با کیفیت و ماندگار داشته باشید که در برابر هرگونه شرایط آب و هوایی پایدار است و در عکس زیر که نمونه ای از یک هدیه تبلیغاتی است، نحوه چاپ فلت بد روی هدایای تبلیغاتی مشاهده کنید و با خیال آسوده این امر را میتوانید به کیا چاپ بسپارید که با داشتن سال ها تجربه در زمینه چاپ فلت بد uv فعالیت داشته و ما چاپ خود را گارانتی مینمائیم.چاپ فلت بد بدون محدودیت رنگی میتواند انواع رنگ ها که با ترکیب رنگ های cmyk بوده را بر روی کالای خود داشته باشید.

کیاچاپ آماده همکاری با تمامی عرضه کنندگان هدایای تبلیغاتی، سازمان ها و شرکت های خصوصی در زمینه خدمات چاپ فلت بد می باشد.

 

خدمات چاپ دیجیتال و افست ، چاپ پلات لمینت،چاپ فلت بد،چاپ پاوربانک و هدایای تبلیغاتی

گروه کیاچاپ اجرا کننده محصولات خاص و خلاقانه در زمینه کارهای چاپی می باشد ،کیا چاپ با استفاده از فناوری روز دنیا و با در اختیار داشتن دستگاه های صنعتی چاپ امکان ارائه خدمات چاپ دیجیتال و افست ، چاپ پلات و لمینت با قیمت رقابتی توانسته تیمی خلاق در زمینه کار های چاپی خاص و خلاقانه داشته باشد.این گروه با در نظر گرفتن خواسته های مشتری کار را شروع کرده و با استفاده از رنگ های خاص ، متریال های خاص ایده آفرینی می نماید و تمام تلاش کیاچاپ بر این است که کاری خاص و خلاقانه به مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

شایان ذکر می باشد علاوه بر موارد فوق که در بالا آمده تیم کیا چاپ دارنده دستگاه های چاپ فلت بد با جوهر مخصوص UV برای تمامی سطوح مسطح  و حکاکی لیزر با تکنولوژی فایبر و با دقت میکرومتری بر روی انواع متریال همچون آینه ، چوب ، طلا ، چرم ، پلاستیک ، فوم ، و تمامی فلزات را دارا می باشد.

درادامه بخشی دیگر از فعالیت های ما خدمت شما عزیزان معرفی میگردد: با توجه به نیاز مشتریان گرامی بر این مهم رسیدیم که مجموعه ای کامل از هدایای تبلیغاتی برای رفع نیاز شما و معرفی برند ( برندینگ ) در نظر گرفته شده است و شما میتوانید با دریافت فایل کاتالوگ دیجیتال محصولات و قیمت های نهایی را داشته باشید.

 

قابل بیان می باشد گروه تبلیغات کیا چاپ در زمینه فروش و اجرای چاپ سازه های نمایشگاهی فعالیت داشته و محصولاتی چون استند ، رول آپ ، کانتر ، پاپ آپ و غیره را ارئه می دهد برای اطلاعات بیشتر در این زمینه شما میتوانید از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و یا مراجعه حضوری کسب نمائید.

 همچنین امروزه علاوه بر تبلیغات هدفمند که به آن اشاره گردید ، دیده شدن در فضای اینترنتی نیز فرصتی ایجاد می نماید که یک برند به بازار جدیدی معرفی گردد ، که امکان جزب مشتریان بلقوه با هزینه بسیار کمتر از سایر روش های تبلیغاتی و بازده در حدود 80 درصدی که به جرات می توان گفت مختص به این سیستم می باشد را داراست . لازمه این مهم داشتن یک وب سایت حرفه ای می باشد که خود یکی از عوامل افزایش تعداد مشتریان سایت می باشد و دیگری بودن سایت مورد نظر در صفحه اول گوگل است ، این امکان از طریق یک پروژه برایسئو سایت که طی آن سایت مورد نظر مشتری در کلمه های کلیدی هدف به صفحه اصلی گوگل رسیده و طیف قابل توجهی از مشتریان واقعی را به سایت ما سرازیر می نماید ، علاوه بر موارد یاد شده سئو و بهینه سازی سایت باعث دیده شدن یک برند ( برندینگ ) در محیط اینترنت می شود که در جای خود دارای اهمیت بسیاری است .